Acun Ilıcalı'nın keyfini kaçıracak haber Exxen'e rakip geliyor

Exxen platformu yayın hayatına başlamaya hazırlanırken Acun Ilıcalı'nın keyfini kaçıracak yeni platform Gain birbirinden iddialı projeleri ve kadrosuna kattığı ünlülerle rakip olmaya geliyor.

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2020

Türkiye'nin Dijital Platformu" sloganıyla 1 Ocak'ta yayın hayatına başlayacak olan Acun Ilıcalı'nın Exxen platformu için için son hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Ilıcalı'nın birçok dizi ve programı duyurması herkesi heyecanlandırdı. 1 Ocak tarihine sayılı günler kalırken Acun Ilıcalı'nın Exxen platformuna rakip olacak bir platform daha açılıyor.

30 Ocak'ta yayın hayatına başlayacak olan Gain TV birçok sevilen ismi kadrosuna almasıyla Acun Ilıcalı'ya rakip olacak yorumları yapıldı.

Filli Boya’nın eski sahibi iş insanı Gözde Akpınar’ın sahibi olduğu Gain Medya’nın dijital platformu Gain 3 gün sonra birbirinden iddialı projeleriyle açılıyor. NTV'de uzun yıllar yöneticilik yapan Cem Aydın platformun başında yer alacak.

Kaliteli ve sorumluluk sahibi içerikleriyle kullanıcıların hayatına yepyeni bir video izleme deneyimi sunmayı Gain TV alışılmışın dışında dikey formatla seyirci karşısına çıkacak.
Dizilerden belgesellere, haberden müziğe, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programlarına kadar herkesin kendisine göre bir alternatif bulabileceği Gain'de yer alacak içerikler ve ünlüler belli oldu.
İşte Gain'de olacak ünlüler ve programlar...