Acun Ilıcalı'dan Taner Tolga Tarlacı açıklaması

Acun Ilıcalı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalındaki programına konuk oldu. Ilıcalı, Taner Tolga Tarlacı hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2020

Acun Ilıcalı Taner Tolgacı hakkındaki soruya yanıt verdi.

Şahsım hakkında söylediği o çirkin sözlerden sonra ona herhangi bir yapımımda asla yer vermem, yüzünü dahi görmek istemiyorum, Allah onun da gönlüne göre versin.

O Ses Türkiye açıklaması

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in yönelttiği sorulardan biri de O Ses Türkiye yarışmasıyla ilgiliydi: O Ses Türkiye'de jüri üyeleri değişecek mi? Acun Ilıcalı, seyircinin jüri değişimini olumlu bulduğunu, dört jüri üyesini de çok sevdiğini fakat bir değişiklik yapacaklarını ifade etti.

Survivor'da corona riski var mı?

Bulunduğumuz bölgede corona vakası çok az. Çekimlerimizin yapıldığı alana özel güvenlikle giriliyor, buradan dışarı çıkmıyoruz; kimsenin de girmesine müsaade etmiyoruz.

O yüzden burada izoleyiz, corona riski mevcut değil. Corona virüs yüzünden bazı oyun ve parkurları iptal ettik, denizle ilgili çekimleri de yapamıyoruz.

Beyaz Show geri mi dönüyor?

Beyazıt Öztürk ile çok iyi arkadaş olduğunu belirten Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye ile çok fazla uğraştıklarını, eğer zaman kalırsa ve Beyazıt Öztürk'ten de böyle bir istek gelirse Beyaz Show'un geri gelmesi konusunda elinden geleni yapacağını ifade etti.