Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa’nın velayeti kimde?

Geçen sene anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın kızlarının velayeti baba Ilıcalı'ya verildi. Şeyma Subaşı çok gezdiği için Melisa'ya bakamayacağını ve kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesini talep etti, mahkeme bu talebi onayladı.

Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2019

2018 senesinin Aralık ayında anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın kızlarının velayeti baba Ilıcalı'ya verildi. Yaptığı her şeyle olay olan Şeyma Subaşı mahkemede isteğiyle yine herkesi şaşırttı. Şeyma Subaşı çok gezdiği için Melisa'ya bakamayacağını ve kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesini talep etti, mahkeme bu talebi onayladı.

Şeyma Subaşı’nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa’nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Ilıcalı’ya verilmesini onayladı. Şeyma Subaşı’nın sık sık seyahate çıkması nedeniyle Melisa’nın yerleşik bir bir düzene alışkanlık sağlayamaması ve kısa süre sonra okula başlayacak olması bu anlaşmaya yol açtı…