Acun Ilıcalı: Bu sene beni en çok üzen Mert değil Ersin oldu

Acun Ilıcalı geçtiğimiz gece Hürriyet instagram hesabı üzerinden Ferit Ömeroğlu ile canlı yayın yaptı. Ilıcalı son dönemlerde yarışmadan elenen Mert ve köpeği Mess ile olan bağı sebebiyle milyonları etkileyen Ersin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2020

Acun Ilıcalı geçtiğimiz gece Hürriyet instagram hesabı üzerinden Ferit Ömeroğlu ile canlı yayın yaptı. Ilıcalı son dönemlerde yarışmadan elenen Mert ve köpeği Mess ile olan bağı sebebiyle milyonları etkileyen Ersin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mert’in stratejik bir hata yaptığını söyleyen Acun Ilıcalı uzun zaman sonra ilk defa genel röportajda hayatına dahil sözler sarf etti.

Survivor 2020’de bu sene kendisini en çok üzen yarışmacının Mert değil Ersin olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, “Mert’in son iki üç haftada seyirciye verdiği elektrik ben şampiyon olacağım stratejisi değildi” dedi.

*Herkesin kaldıracağı yük hacmi vardır. Kaldırabileceğinizden fazlasını yüklendiğinizi hissettiniz mi hiç?

- Güzel bir soru... Valla şöyle söyleyeyim... Bunu ben seçtim. Kendi tercihim ama kapasite olarak çok ciddi derecede limitlerimi zorladığımın farkındayım ama nankörlük yapmak istemiyorum. İnsanların iş bulamadığı dönemde kalkıp söylenmek de bana nankörlük gibi geliyor.

Popülerlik, maddi güç, sosyal çevre, marka değeri, vizyon, güvenilirlik, samimiyet, vicdani yükümlülük, milli ve manevi değerler... Hangisinin olması daha çok duygusal tatminlik sağlıyor?

- O kadar çok şey saydın ki kayboldum arada çok teşekkür ederim o senin inceliğin... Soru güzel bir soru ama yanlış bir soru. Zor bir soru ile geldin. Güvenilir olmak benim için çok değerli, milli ve manevi değerlere sahip olarak biliniyorsam benim için çok güzel bir durum...