Acun Ilıcalı, Arif Razgatlıoğlu ve Ülkü Özcan'ın ölümüyle yıkıldı

Milli motosikletçimiz Toprak Razgatlıoğlu'nun babası Arif Razgatlıoğlu ve kız arkadaşı Ülkü Özcan motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı, bu üzücü haberle üzüntü içinde.

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2017

Milli motosikletçimiz Toprak Razgatlıoğlu'nun babası Arif Razgatlıoğlu ve kız arkadaşı Ülkü Özcan motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı, bu üzücü haberle üzüntü içinde. Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 'Tek Teker Arif' lakabıyla binilen motosiklet akrobatı Arif Razgatlıoğlu, aşırı hız nedeniyle kamyonetin arkasına çarptı. Kazada, Arif Razgatlıoğlu ve arkasında bulunan kız arkadaşı Ülkü Özcan olay yerinde can verdi.

Acun Ilıcalı, Twitter'dan yaşadığı üzüntüyü anlattı. 'Tek teker Arif' olarak bilinen Arif Razgatlıoğlu ve arkadaşı Ülkü Özcan'ın motosiklet kazasında can vermesi Acun Ilıcalı'yı yıktı.

''ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİM" Acun Ilıcalı bu feci kaza ile ilgili olarak sosyal medya hesabından şöyle yazdı: "Motosiklet camiasının değerli ismi Arif Razgatlıoğlu ve Ülkü Özcan'ı elim bir trafik kazası sonucu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. Başta eski yarışmacımız Toprak Razgatlıoğlu olmak üzere iki ailenin tüm fertlerine başsağlığı diliyorum."