Acil Evlenmem Lazım Demişti: Esra Erol'da Şok Yüzleşme

72 yaşındaki Yaşar Ertürk, 52 yıllık eşini kaybettikten sonra Ayten adlı bir kadınla evlendi. Ancak iki yıllık karısı Ayten’in evden kaçtığını belirten Yaşar Ertürk’ün sözleri herkesi şoke etmişti. Ertürk, "Karım dönmeyecekse boşanalım, acil evlenmem lazım" dedi. İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2021

Zonguldak'ta yaşayan Yaşar Ertürk, iki yıllık karısı Ayten'in ortadan kaybolduğunu belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Ertürk bir arkadaşı vasıtasıyla ikinci eşiyle tanıştığını belirtti. Evlendikten sonra birkaç kere annesini görmek için evine gitti.

Bir süre sonra da ortadan kayboldu" dedi. Dolandırıldığı ihtimali üzerine de konuşan Ertürk, kayıp olan karısına, "Eve dönmeyeceksen söyle, hemen boşanalım. Acil evlenmem lazım” dedi.

Dün yayınlanan Esra Erol’da eşi Ayten Ertürk ile yüzleşti. Eşine özel günlerde pahalı hediyeler aldığını dile getiren Yaşar Ertürk aldığı tüm hediyelerin fotoğrafını canlı yayında tek tek gösterdi.

EVDEN KAÇAN KARISI İLE CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ

Canlı yayına bağlanan kadın, Yaşar Ertürk’le olan evliliklerini çocuklarına danışmadan yaptığını belirtti. Kocasından kaçmadığını söyleyen 5 çocuk annesi Ayten Ertürk, “Ben emeklilik işlerim için çocuğuma geldim, geri dönecektim.

Yaşar telefonda, çocuğuma hakaret ve küfür edince bende geri dönmekten vazgeçtim. Zaten oğlumda beni göndermedi” dedi. Bu iddiaların yalan olduğunu belirten Yaşar Ertürk ise stüdyoyu birbirine kattı.