7. Golden Palm Awards Ödülleri Törenine Ebru Yaşar Damga Vurdu

Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleştirilen 7. Golden Palm Awards Ödülleri törenine Ebru Yaşar damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2021

Dünyayı saran Covid-19 pandemisinin yanı sıra, ülkemizi etkisi altına alan müsilaj, orman yangınları ve sel felaketleri nedeniyle, “KÜRESEL ISIYA DUR DE!” sloganıyla, dünyamızın en ciddi sorununa dikkat çekildi.

Ebru Yaşar’a çifte ödül

Geceye katılan sanatçı Ebru Yaşar, tören öncesi soruları yanıtladı. ‘Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı ve Yılın Albümü dallarında ödüllerin sahibi olan Ebru Yaşar, “Sağolsunlar layık görmüşler. Çok güzel bir albüm yaptık. Bunların karşılığını görüyoruz. Ne mutlu bana” dedi.

Ödüller için özel ev yaptırdı

Ebru Yaşar aldığı tüm ödül ve plaketler için özel bir ev yaptırdığını açıklarken, “ O kadar çok plaket ve ödül var ki evde onları koyacak yerim yoktu. Sırf oınları yerleştirmek için ev yatırımı yaptım. Ebru Yaşar evi hazırlıyorum. İçinde bazı sahne kıyafetlerim, plaketlerim, ve ödüllerimin özel vitrinlerde olduğu bir ev hazırlıyorum kendime. Hem anılarımı saklamak istiyorum. Hemde bizlere verilen ödüller ve plaketler sandıkta olmasın. O yüzden bir ev yani daire yaptırdım. Hatıra evi diyelim. Böyle bir formül buldum bakalım “dedi.

İranlı ünlü moda tasarımcısı Azadeh Pourakbar’ın, küresel ısınmaya dikkat çekmek için hazırladığı defileyenin sürpriz ismi ise Yılmaz Morgül oldu. Morgül, özel tasarım olan ve doğaya dikkat çeken kıyafetiyle defileye renk kattı. Defilenin ardından, Golden Palm Awards Kurucu Başkanı Nedim Delibaş, etkinliğin ana sponsoru ESHOME COLLECTION Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın ve İstanbul Turizm Derneği Genel Başkanı Yalçın Aydın’ın konuşmalarıyla devam etti.