6 Kez Evden Kaçan Kadının Anlattıkları Esra Erol'u Bile Şok Etti!

Esra Erol'a geçtiğimiz gün İsa isimli bir adamın 6 kez evden kaçan karısı damga vurdu. İsa Bey, canlı yayına çıkarak 6 kez evden kaçan eşinden boşanmak istediğini söyleyerek yardım istedi.

Eklenme Tarihi: 02 Eylül 2021

Bütün gündüz kuşağı programları gibi Esra Erol da yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı.
Her işlediği konuyla gündem olan Esra Erol'un programında geçtiğimiz gün, İsa isimli bir beyefendi canlı yayına çıkarak 6 kez evden kaçan eşinden boşanmak istediğini söyleyerek yardım istedi.

Eşinin sürekli evden kaçmasından bıktığını söyleyen İsa Bey, barışmak istemediğini sadece boşanarak kızının velayetini almak istediğini söyledi. Çocuğu sokak ortasında yerde uyurken başında telefonla oynadığı fotoğrafı ortaya çıkan Göknur Hanım ise eşinin hayatını mahvettiğini hatta çocuğunu halasına satmaya çalıştığını ileri sürdü.

Bugüne kadar 6 kez evden kaçtığını söyleyen Göknur Hanım, eşi İsa'nın eve sevgilisini getirdiğini kadının kendisine "İsa benim sevgilim onunla ayrılacaksın" dediğini bu yüzden de önce Hüseyin, sonra da Yunus isimli kişilere kaçtığını söyledi.
Eşinin sevgilisini gördükten sonra Facebook üzerinden tanıştığı Hüseyin'in yanına kaçtığını söyleyen Göknur Hanım, eşinden hamile kaldığını anlayınca kaçtığı Hüseyin'in ailesi tarafından istenmeyince eve geri dönmek zorunda kaldığını anlattı.

2 sene eşiyle birlikte kaldıktan sonra tekrar Hüseyin'in yanına kaçtığını anlatan Göknur, Hüseyin'le Antalya'da bir süre kaldıktan sonra Nevşehir'e gittiklerini ve orada kavga edip ayrıldıklarını söyledi.
Hüseyin'le ayrıldıktan sonra onun arkadaşı Yunus'la birlikte olmaya başladığını anlatan Göknur, Hüseyin'le kavga ettikçe Yunus'la birlikte olduğunu anlattı.