5 dakikada 14 Eylül 2020 magazin turu

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2020

Tıpkı halası

Rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, Mart 2018’de Avukat Nazlı Kurbanzade ile nikah masasına oturmuştu. Çift, Ağustos 2019’da anne-baba olmuş, kızları Narin’e kavuşmuştu. Nazlı Sunal, “Bebeğiniz en çok size mi benziyor, eşinize mi, gözleri ne renk?” sorusuna, “Gözleri masmavi. Halası (Ezo Sunal) kılıklı” yanıtını verdi.

Ömür boyu tatil

Alessandra Ambrosio (39) Maldivler’den bir fotoğrafıyla tatil özlemini paylaştı. Her gününü Malibu plajlarında geçiren modele takipçileri “Ömrün zaten tatil gibi geçiyor” esprisiyle takıldı.

Dava savaşı

İngiliz eski top model Naomi Campbell’a (50) eski sevgilisi Rus milyarder Vladislav Doronin (57) geçen hafta 3 milyon dolarlık borç davası açmıştı. Bu davanın karşı hamle olduğu ortaya çıktı. Zira, Campbell şubat ayında Doronin’e “Eşyalarımı iade etmiyor” diyerek dava açmış.

Kışa hazır

İngiliz eski futbolcu David Beckham (45), Cotswolds’taki çiftliğinde hafta sonu keyfi yaptı. Üzerinde kendi baş harfi işli kupasıyla fotoğrafını paylaştı. Beresi ve yün yeleğiyle kışa erken bir giriş yapmıştı.