3’lü ilişkide mutlu son: İki kadın gelinlik giyip aynı adamla evleniyor

ABD'nin California eyaletinde yaşayan Jimmy Silva, ChaCha VaVoom ve Summer Peltier üçlü ilişkilerini resmiyete taşıdı. Jimmy, iki kadınla da evlilik hazırlığı yapıyor.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2019

Jimmy Silva, yedi yıldır aynı anda hem ChaCha VaVoom hem de Summer Peltier ile aşk yaşıyor.
Bu tuhaf üçlü ilişkinin kahramanları aynı evi paylaşıyor, aynı yatakta uyuyor. İngiliz Daily Star gazetesine açıklamalarda bulunan üçlü, pazar günü dünya evine girecek.

35 yaşındaki Jimmy, 10 yıldır ChaCha ile birlikteydi. Okul yıllarında tanışan ikili, 10 yıl önce beraber olmaya başladı.
Açık ilişki yaşayan ChaCha ve Jimmy, Summer ile tanıştıklarında genç kadından etkilendiler ve ilişkileri bugünkü haline geldi.

Jimmy, 31 yaşındaki ChaCha ve 25 yaşındaki Summer'a "güçlü bir bağ ile bağlı" olduğunu hissettiğinde, iki kadınla da evlenmek istediğine karar verdiğini söylüyor.
Niyetinin ciddi olduğunu göstermek istediğini söyleyen Jimmy, nisan ayında sevgililerine evlenme teklif etti.
Summer, Jimmy evlilik teklifi ettiğinde onay bekleyen gözlerle ChaCha'ya baktığını söylüyor.

Teklife olumlu yanıt veren kadınlar, Jimmy pırlanta yüzüklerini parmaklarına taktığı anda çok heyecanlandıklarını anlatıyor.
Instagram'da 20 binin üzerinde takipçileri olan üçlü, düğünlerini California sahilinde yapacaklarını söyledi.
Sosyal medya hesaplarından evlilik davetiyelerini paylaşan Jimmy Silva, ChaCha VaVoom ve Summer Peltier, tüm takipçilerini törene davet etti.
Binden fazla takipçi düğüne katılmak istediğini söylediğinde ise çok şaşırdılar. Bütçelerinin kısıtlı olduğunu söyelyen üçlü, düğünlerini 100 kişiyle sınırlı tutmak zorunda kaldıklarını anlattı.
Ancak takipçilerine üzülmemelerini söylüyorlar ve Instagram'dan canlı yayın yapacaklarını belirtiyorlar.