35 bin dolara lüks hac! Murat Yıldırım ve ailesi kutsal topraklara gitti

Oyuncu Murat Yıldırım, eşi Faslı İmane Elbani ve ailesiy ile hac ibadetini yapmak üzere kutsal topraklara gitti

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2017

Oyuncu Murat Yıldırım, eşi Faslı İmane Elbani ve ailesiy ile hac ibadetini yapmak üzere kutsal topraklara gitti.Sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım ile ailesinin de aralarında olduğu VIP hacılar kutsal topraklara gitti. VIP hacılar hac organizasyonu için kişi başı 14 bin 500 ile 35 bin dolar arası para ödüyor.

VIP haç organizasyonu hakkında gazetecilere bilgi veren Turgut Şimşek, "Özel klimalı çadırlar. Bütün transferleri özel. Çadırı özel. 24 saat boyunca görevlilerimiz kafilenin başında. 24 saat boyunca doktorumuz yanlarında. Tamamen özel bir butik haç oluyor. Ağırlıklı olarak iş adamları rağbet ediyor. Fiyatlar 14 bin 500 dolardan 30-35 bin dolara kadar çıktı. Özel isteklere göre fiyatlar artıyor. Mekke’de otellerimiz Kabe’nin yanında. Bazı müşterilerimiz özel suit oda istiyor. Bazıları Kabe gören oda istiyor. Sunucu Murat Yıldırım da bizi tercih etti. Ailesi ile birlikte hacca gidiyor" dedi.

Sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım da bugün hac için kutsal topraklara uçtu. Faslı eşi İmane Elbani ile THY’nin tarifeli uçağıyla saat 12.40’da İstanbul’dan Cidde’ye uçan oyuncu Yıldırım, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçağa binmeden önce ihrama girdi.

VIP hac ve umre organizasyonu yapan bir şirketle hacca giden Murat Yıldırım ve eşi, 10 gece Mekke ve 3 gece de Medine olmak üzere toplam 13 gün kutsal topraklarda kalacak. Daha önce kendisinin hacca gittiğini şimdi de eşi ve ailesini hacca götürdüğünü söyledi.