27 Haziran reyting sonuçları: Dünya Kupası, Survivor lider kim?

Kupada alınan sürpriz sonuçlar ve Survivor'da yaşanan üzücü gelişme dün akşama damga vurdu. Peki, çarşamba günü reyting sıralaması nasıl şekillendi?

Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018

Star TV ekranlarında 3. bölümü ile ekrana gelen Kalbimin Sultanı, yayınlandığı günden bu yana ivmesini arttırarak yoluna devam ediyor. TRT 1 ekranlarında ise 2018 Dünya Kupası, birbiri ardında şoklarla ekrana geliyor. TV 8'de ise Survivor'ın finaline çeyrek kala gelen ölüm haberi, tüm Türkiye'yi sarstı, Survivor'ın çeyrek finali yayınlanmadı.

Survivor kameramanının Dominik'te uğradığı saldırı sonrasında hayatını kaybetmesi yarışma programının yarıda kesilmesine neden oldu. Canlı yayını kesen Ilıcalı "Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz" dedi ve yarı finale kalan isimleri açıklamadı.

İsveç'in Meksika'yı 3-0 yenerek grup lideri olarak üst tura çıktığı Dünya Kupası'nda Almanya'yı kupaya veda etmesi gecenin en çok konuşulan konularından oldu.Ancak reytinglerde öne çıkan karşılaşma Sırbistan - Brezilya maçı olduç

Kalbimin Sultanı dizisinde ise beklenmedik gelişmeler yaşanırken Anna'nın bir kez daha saray geri çağrılması herkesi şaşırttı.