24 Ekim 2018 Çarşamba reyting sonuçları: Sen Anlat Karadeniz, Çocuklar Duymasın, Jet Sosyete

Sen Anlat Karadeniz, Çocuklar Duymasın ve Jet Sosyete dizileri 24 Ekim reyting sonuçları için mücadele etti.

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018

Çarşamba günü diziseverlerin beğenisine sunulan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildikleri ise sabah saatlerinde ortaya çıktı. Peki, 24 Ekim total reyting sonuçları neler oldu ve AB reyting sıralaması nasıl şekillendi?

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Simay ve Emre'nin ayrılık kararı almasının sebebi ihanet mi? Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında işler karışıyor. Aniden ayrılık kararı alan Simay ve Emre, ailelerine bu durumla ilgili bir açıklama yapmak zorunda kalır. Ancak onlar açıklama yapana kadar söylentiler artmıştır. Bir anda Emre'nin Simay'ı aldattığı yönünde dedikodular çıkmaya başlamıştır. Ancak hiç kimse ayrılık kararının arkasındaki gerçek sebebi bilmez. Peki, gerçekten Emre ve Simay'ı ihanet mi ayırdı? Emre bu durumla ilgili ne açıklama yapacak? Simay'ın ailesi bu söylentiler karşısında nasıl bir hamle yapacak?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat'ın kurşunu Tahir'in merhametsizliğinin bedeli olurken, Nefes can çekişiyor. Vedat demir parmaklıklar ardında duvarlara, Tahir Karadeniz'e Nefes diye ağlıyor. Nefes Tahir'in yakarışlarını duyup sevdiğine tekrar yol olacak mı? Bunca işkenceye rağmen hayata tutunmayı asla bırakmamış olan Nefes, bugüne kadar hep başkalarına nefes oldu. Şimdi kim ona nefes olacak, kim can verecek? Nefes yaşam savaşı verirken Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hissetti. Anne ve oğlu birbirine bağlayan kuvvetli bağ Nefes'in hayatta kalmasını sağlarken, Yiğit için de aynı şey geçerli olacak mı? Ay Işığında Uluyan Kurt, Mavi Tüylü Geyik olmadan hayatta kalmayı başarabilecek mi?

JET SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Gizem’in mankenlik yıllarından arkadaşı olan Yıldız Tilbe Chia’da konser verecektir. Herkes çok heyecanlıdır. İlayda ve Alara konsere gidebilme iznini koparabilmek için Kumsal’ın dayattığı ev işlerini yapmak zorunda kalırlar. Özpamuk tekstilde işlerin başına geçen İlayda zekice planlarıyla ve Gizemin yanlış anlamalarının da katkısıyla Cengiz’i alt eder.