23 Aralık Okullar Tatil mi? Kar Yağışıyla Okulların Tatil Edildiği İller

Kar yağışı nedeniyle bugün birçok ilde eğitime ara verildi. Kar yağışı sonrasında okulların yarın tatil edilip edilmeyeceği ise öğrenciler ve veliler tarafından araştırılıyor. Peki 23 Aralık yarın okullar tatil mi, kar tatili var mı?

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2021

Okulların tatil edilip edilmeyeceği merak edilen konular arasında bulunuyor. Bugün yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde okullar tatil edildi. Tatil süresi öğrencilerin gündeminde bulunuyor. Peki 23 Aralık yarın okullar tatil mi?

OKULLAR TATİL Mİ?
23 Aralık için tatil haberleri peş peşe geliyor. Bartın’da devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle yarın yüz yüze eğitime ara verildi. Uzaktan eğitimin ise devam edeceği duyuruldu.

KARS'TA (23 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ?
Kağızman’da yoğun hava muhalefeti nedeniyle bugün okullar tatil edildi. Kar ve tipiden dolayı Kağızman ilçesinde 10 köy yolu ise ulaşıma kapalı bulunuyor.

ARDAHAN'DA OKULLAR TATİL Mİ?
Ardahan’ın Posof ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle 48 köy yolu ulaşıma kapandı, eğitime 1 gün ara verildi. İlçede dün başlayan Kar Yağışı bugün de tipi şeklinde etkisini sürdürdü. İlçe merkezinde kar kalınlığı 15 santimetreye kadar ulaşırken, belediye ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı. İlçeye bağlı 48 köy yolu da ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi ekipleri, yolları açmak için çalışma başlattı.