2020'nin gelinlik trendleri

2020 gelinlik modelleri, çağın modern ve güçlü kadınlarının hikayesini yazmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü marka Oleg Cassini, 2020 gelinlik trendlerini açıklarken lüks bohem ve ultra minimal görünümlerin altın çağının başladığını da moda dünyasına duyuruyor.

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2020

Gelinlik modası 2020 yılında da kendine has değişimini gerçekleştiriyor; hafifleyen tüller daha modern silüetlere dönüşürken, çağdaş ve yenilikçi tasarımlar yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Gelinlik modası dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Oleg Cassini’nin 2020 gelinlik modelleri arasında minimal silüetler, bulut gibi kabarık tüller ve kat kat etekler ön plana çıkıyor.

Dantel romantizminin tüllerle harmanladığı modellerde, masumiyet ve çekicilik karakterlerinin bir araya gelmesi, gelinliklere iddialı bir duruş kazandırıyor.

Tül ve dantelin transparan etkisi, balenlerin yarattığı kusursuz görünümle birleşecek, korse üstlü gelinlikler bu senenin gözde trendlerinden olacak.

2020 gelinlik modelleri arasında açık ara en iddialı görünümlerden birine sahip korsajlı gelinlikler bedeni kusursuz bir şekilde kavrıyor, cazibesi yüksek bir korse etkisi yaratıyor.
Bu senenin gelin adayları, balenlerin kullanılmasıyla artistik bir etki yaratan korsajlı gelinlikler içinde modern olduğu kadar seksi görünüm elde edecek.
Güçlü ve kusursuz bir duruş yaratan korsenin yükselişi 2020 yılının öncü trendlerinden olacak.