2020 ve 2021'de sinemalara gelecek en yeni DC evreni filmleri

Medyafaresi.com özel haber- DC'nin en son filmi Joker daha gösterime girmeden tartışma konusu oldu. Peki çok yakında hangi filmleri izleyeceğiz?

Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2019

Joker (Kasım 4, 2019)

Joaquin Phoenix'in başrol oyuncusu olarak oynadığı Joker, Bruce Wayne'in Gotham'ın Kara Şövalyesi mantosunu almadan önceki yıllarda Palyaço Prense dönüşmesini engelledi.

DC Genişletilmiş Evren, Marvel Sinematik Evren'in Black Panther ve Avengers: Infinity War gibi süper kahraman mega vuruşlarıyla elde ettiği gişe rekorları kıran başarı seviyesini eşleştirmek için mücadele etti

DC Genişletilmiş Evreni hayranları uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Gelecek yılın başlarında, Margot Robbie liderliğindeki Birds of Prey sinemalarda fırtına gibi esecek. Bunu 1984 yılında geçen Wonder Woman ve 2020'de Batman ve İntihar Kadrosu izleyecek.

Yayınlanma tarihi belli olan DC filmlerinden hala geliştirilmekte olan filmlere kadar, DC Extended Universe şemsiyesi altına girmeyenler de dahil olmak üzere, yakında yayınlanacak olan tüm DC filmlerin tam listesi...