2020 Sonbahar Kış trendleri

2019-20 Sonbahar/Kış sezonunda trendler, hiç olmadığı kadar göz alıcı. Renkler, hacimli ve salaş elbiseler, çok büyük aksesuarlar, tüyler ve renkli siluetlerle moda dünyasına sağlam bir giriş yapıyor. (SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2019

Seksapalitenin öne çıkacağı yeni sezonda, 'Bir davete giderken giyerim' diye sakladığınız kıyafetleri de dolaptan çıkarabilirsiniz. Zira artık sadece davetlerde değil, günlük hayatınızda da göğüs ve bacak dekolteleri öne çıkacak...

KLASİK MAVİ: Pantone bu yılın rengini klasik mavi olarak belirledi. Sakinliğin rengi olan klasik mavi, dünya genelinde güven duygusu ve yön arayışına duyulan ihtiyacı anlatıyor. 2020’de dolabınızda maviye yer açmayı unutmayın.

TAKIM ELBİSE: Feminenlik ve maskülenliği harmanlayan takım elbiseler 2020’nin vazgeçilmezi olmaya aday. Takım elbiseler, günlük, ofiste ya da şık bir davette dahi rahatlıkla giyilebildiği için adeta kadınların kurtarıcısı olacak.

TÜYLER: Tüylü kıyafetler hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Geçen yıl Met Gala’da karşımıza çıkan tüyler gerçek olmadığı sürece kıyafetlerinizde hoş bir detay yaratabilir. Aslında tüyler bu sezon bir detay olmaktan çok, kıyafetlerin ana unsuru olacak desek daha doğru olacak. 202’de de sık sık göreceğiz.