2019’da ne yaptığı, ne dediği anlaşılmayan 10 ünlü

2019 yılı magazin dünyasında renkli geçti. Bazı ünlü isimler gerek hareketleriyle gerekse de çıkışlarıyla sosyal medyada ve haberlerde günlerce gündemden düşmedi. 2019 biraz da magazin dünyasında kafa karıştırıcı geçti. İşte nedenleri. Posta-(Gizem Yetil)

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2019

Herkes anasının kuzusu baba
Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü programına konuk olan Killa Hakan'ın sözleri dinleyenlerin beynini yaktı. “Sonuçta herkes anasının kuzusu baba en sonunda herkes yanından gider o anasının anan senin işte ananın kuzusunun sen hep anan senin olacak yani hep anan en son sen anan yani”

Buse Varol’un matematik hesabı
Reynmen’in, “Derdim Olsun” şarkısı YouTube Türkiye rekoru kırdı. O zamanlar izlenme sayısı 22 milyon olan şarkı için, Alişan’ın eşi Buse Varol, “Mesela Reynmen konser yaptığında 22 milyon kişi mi gelecek? Bunun için 22 milyon kişilik alan olması, ona göre de bir kitlesi olması lazım” demişti. Buse Varol’un bu sözleri günlerce konuşuldu ve hala ne demek istediğini anlayan çıkmadı.

Demet Akalın, Hadise çıkışı
Demet Akalın, Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaşan Hadise için “Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya. Kocası da yok, milyoncukları da yok. Yalnız uyuyor." dedi. Demet Akalın burada ne demek istemiştir?

Ebru Polat kahin oldu
Şarkıcı Ebru Polat, İstanbul'da yaşanan deprem sonrası Twitter'dan gözlerini çektiği bir fotoğraf paylaşarak "Doğa olayları beni çok etkiliyor. Dün gece gözlerim bu haldeydi, sabah deprem oldu" açıklaması yaptı. Bu olay Twitter’da dalga konusu oldu.