2017 Kasım'da hangi burcu ne bekliyor? Burç yorumları

Kasım ayında burçları neler bekliyor? Astrolog Binnur Zaimler yorumladı.

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017

CNN Türk - Kasım ayında burçları neler bekliyor? Astrolog Binnur Zaimler yorumladı. Koç: 2017 Kasım ayı burç yorumları Ortak çıkarlar için mücadele ettiğini, işbirliklerinin sizi güçlendirdiği bir ay geliyor. Kasım ayı, en yakınınızdakilerle ortaklaşa konularda yeni gelişmeler getiriyor. İşyerindeki ortağınız veya en yakın çalışma arkadaşınız ile bir yatırıma girebilir, getirileri olan büyük bir proje için paraları birleştirebilirsiniz. En iyi zamanda hareket etmek istiyorsanız Kasım ayı, özellikle 8 Kasım sonrası el sıkışmak için uygun görünüyor. Tabii bu gelişmelerin içinde özel hayatınızdaki ortak yatırımlar da girebilir. Eşinizle bir alım yapmak, miras yoluyla gelen bir kaynaktan yararlanmak da mümkün. İşyerinde ikili çalışmalar sırasında dengeyi tutturmanız, karşıdaki kişileri kırmadan ilerlemeniz yapacağınız en doğru hareket olacak. 4 Kasım günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken özellikle para konularıyla ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir. Tüm aldığınız bilgiler ışığında doğru kararı vermeniz de kolaylaşıyor. Bu dolunay sizin maddi anlamda birikimlerinizi artırabileceğiniz koşullar getiriyor. 6 Kasım sonrası yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işleriniz oldukça hareketleniyor. Medya, iletişim ve kişisel gelişim konularına bu tarihten sonra zaman ayırın. İstediğiniz o kursa başvurmanın zamanı geldi. Akademik ortamda ilerlemek istiyorsanız, hemen araştırmalara başlayın. 18 Kasım günü gerçekleşecek Yeniay, ikili ilişkilerinizde değişim yaratmanızı sağlıyor. İlişkinizde maddi ve manevi yönden yeni durumlar ortaya çıkabilir. Birbirinize daha fazla yakınlaşmanız mümkün.

Boğa: Size iyi gelecek yeni kişilerle tanışmak ve ağır aksak giden ilişkileri uzaklaştırmak ister misiniz? Kasım ayı boyunca karşıt burcunuz Akrep’teki gezegen grubu, ilişkilerin tüm ay boyunca önemli olacağını gösteriyor. Kasım ayının ilk haftası, 4 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay etkisinde olacak. Boğa burcundaki Dolunay, hayatınızın her alanına ışık tutuyor. Bir süredir görmezlikten geldiğiniz konular tüm çıplaklığı ile açığa çıkıyor. İlişkileriniz, iş hayatı, aile, kişisel beklentiler ve hayatla ilgili konuları sorguladığınız birkaç gün boyunca karar alıp harekete geçin. Konfor alanınızdan ve alışkanlıklarınızdan ayrılıp kendinizi geliştirmeniz, gelecekteki hayatınıza iyi yansımalar getirecek. 6 Kasım günü ve sonrasındaki birkaç hafta boyunca eşiniz veya ortağınızla ortak yaptığınız yatırımlar, paylaşımlar gündeme geliyor. İyi analiz edin, kararlarınızı bu ay verip Aralık ayına sarkıtmamaya çalışın. 8 Kasım sonrasında birebir yakın çalışacağınız kişilerle iletişiminiz artacak. Kafa kafaya verip yoğun projelerin altından kalkacaksınız. 18 Kasım günü bir süredir görmezlikten geldiğiniz konular tüm çıplaklığı ile açığa çıkıyor.

İkizler: Herkesten farklı olarak bu ay iş yerinde mutlusunuz. Çalışmak, üretmek, kolları sıvamak size iyi gelecek. Bu ay iş yeri, ofis ve günlük işlere yoğunlaşıyorsunuz. Ayın ilk haftasında teslim tarihi gelmiş işleri yetiştirmeye çalışmak, ofis içindeki durumları yönetmek konularına özen gösterin. Dolunay etkisi ile kuruntu, endişe ve iç huzursuzluklarınız artabilir. Hiçbir şeyi takıntı haline getirmeyin. Bazı hurafelere, şehir efsanelerine kulak vermeyin. Fazla dedikodu dinlemeyin. İşinize ve gördüğünüz, elle tutulur konulara odaklanın. Özellikle işi, parayı kaybetme korkusu ön plana çıkabilir. Ofiste istifalar ve belki çok da hoşunuza gitmeyen gelişmeler duyabilirsiniz. Rahat olun, birkaç gün içinde suların durulmasına fırsat verin. Dolunay ışığı altında, 3-4 Kasım günlerinde sağlık kontrolleri yaptırmak iyi fikir olabilir. Her şey görünür haldeyken tahlillerin doğruluk oranı yüksektir. 6 Kasım günü karşıt burcunuza geçen Merkür sayesinde işyerinde ve özel hayatınızda sizinle birebir ilgilenen biriyle iletişiminiz artıyor. Neredeyse tüm çalışmaları bu kişiyle beraber yapabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı, yabancı biri de olabilir. Kasım ayında iyi giden iletişim konuları, Aralık ayında bazı küçük aksamalara uğrayabilir. Bu nedenle, şimdiden her şeyi yazılı yapmanız, onayların doğru şekilde alındığından emin olmanız çok önemli. 18 Kasım sonrasında, yeniay etkisi ile birlikte işyerinde büyük projelere başlamak, yepyeni işlere girişmek mümkün olacak. Size bağlı bir ekip varsa yenilenmeler olabilir. Yeniay sonrası 15 gün boyunca yüksek konsantrasyon gerektiren yeni görevleri almak ve başarıyla tamamlamak mümkün olacak.

Yengeç: Her günün sabahında aynada kendinize bir günaydın deyin. Ay boyunca yaratıcılığınızın arttığını, hayatı daha eğlenceli bulduğunuzu fark edeceksiniz. İlgi alanlarını, hobileriniz ve işinizin sevdiğiniz kısımlarına zaman ayırın. Keyif aldığınız şeyleri yapabilir, yaptıklarınızla daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Topluluk önünde kendinizi ifade etmeniz, eğitimler vermeniz ve sunumlar yapmanız mümkün. Hatta bu tür fırsatları yakalamaya çalışın. Bugüne kadar üzerinde uğraştığınız ne varsa sergileme imkanınız olacak. 4 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay etkileri birkaç gün önceden kendini hissettirecektir. İş hayatındaki tanıdıklar, mesleki gruplar, dernekler ve oluşumlar içinde yer almanız, buradaki çalışmalara aktif olarak katılmanız söz konusu. Dost ve arkadaşlarınızla ilgili bazı gelişmeler, farklı seçimler yapmanızı sağlayabilir. Çocuğunuz varsa, sizin ve onun gelecek planlarınız üzerine düşüneceğiniz, kararlar vereceğiniz bazı gelişmeler olabilir. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. 8 Kasım ve sonrasındaki birkaç hafta boyunca sevdiğiniz bir şeye odaklanın. Yalnızsanız, çok hoşlandığınız biri karşınıza çıkabilir. Küçük flörtler hayata bağlanmanızı ve kendinizi de sevmenizi getirecek. Kısa bir tatile imkanınız varsa kaçırmayın. 18 Kasım günü gerçekleşecek yeniay sonrasında özel biri hayatınıza girebilir. Yine bu tarihten sonra, şifa, müzik, simya ve buna benzer konularda yeni hobiler edinebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Spekülatif konularda ve şans oyunlarında yapabileceklerinize siz bile şaşırabilirsiniz.