2 dakikada göbekteki yağları eriten muhteşem egzersiz

Göbekteki yağlardan kurtulmak için hepimiz çeşitli diyetler ve egzersizler deniyoruz. Peki çözümünün Çin'de olduğunu söylesek. Üstelik ihtiyacınız olan sadece 2 dakika.

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2017

Göbekteki yağlardan kurtulmak için hepimiz çeşitli diyetler ve egzersizler deniyoruz. Peki çözümünün Çin'de olduğunu söylesek. Üstelik ihtiyacınız olan sadece 2 dakika. Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak için günde 2 kez bu 2 dakikalık masajı yapmanız gerekiyor. Göbeğin iç kısmına etki eden bu egzersiz temizliyor, detoks etkisi yaratıyor ve göbekteki yağları eritiyor. Tabii ki tek başına egzersiz yeterli değil. Beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor.

2 dakikalık göbek eritme masajı nasıl yapılır? 1. Düz bir zemine sırtüstü uzanın. 2. Ellerinizi ısıtana kadar birbirine sürtün. 3. Ellerinizden birini göbek deliğinize düz bir şekilde koyun. 4. Küçük, yuvarlak, saat yönünde hareketlerle göbek deliğinizin çevresine masaj yapın. Yuvarlakları gittikçe büyütün. Her yuvarlak 1-2 saniyenizi almalı. 5. Karın bölgenizde oluşmaya başlayan ısıya odaklanın. 6. 2 dakika bu masajı yapmaya devam edin.

Bu egzersizi sabah kahvaltıdan önce ve gece yatmadan önce uygulayın. 2 dakikalık masaj tekniği sadece göbeğinizdeki yağları eritmekle kalmayacak aynı zamanda sindirimi hızlandıracak, metabolizmayı hareketlendirecek ve kan dolaşımını arttıracak.

Yemek yedikten hemen sonra İdrar kesesi, böbrek veya safra kesesi taşı varsa Hipertansiyonunuz varsa Hamileyseniz Kasık fıtığınız varsa Bağırsağınızda veya midenizde yara varsa Rahim, idrar kesesi, yumurtalık veya fallop tüplerinizde iltihap varsa bu hareketleri yapmaktan kaçının. Milliyet