19 Ekim 2018 Cuma reyting sonuçları: Gülperi, Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid lider kim?

Televizyon programlarında reyting üzerinden reyting total-AB sonuçları, 19 Ekim 2018 verileri açıklandı, Arka Sokaklar mı, Gülperi dizisi mi birinci oldu?

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018

Gülperi son bölüm:

Gülperi Hasan’ın özgürlüğü ve mutluluğu için ondan vazgeçme kararı alıp, kendisini en kötü duruma yani Hasan’ı kaybetmeye hazırlamıştır. Hasan’ın ise kafasında başka bir plan vardır ve bu durum herkesin hayatını değiştirecektir. Kadir, Şeyma’nın kendisinden gizlediği her şeyi öğrendikten sonra çok sinirlenir ve yeni bir karar alır. Herkesin yaptıklarının bedeli ödemesini isteyen Kadir, gençlik anılarını hatırlamaya ve hayatında yaptığı tercihleri sorgulamaya başlar. Bedriye, üzerinde kurulan evlilik baskısına kendince kesin bir çözüm getirmeye çalışır. Gülperi hala aile olabilmek için tüm gücüyle çabalarken, bir yandan da bu uğurda çocuklarını korumak için hayatını tehlikeye sokacak bir olayla karşılaşır.

Arka Sokaklar son bölüm:

Altan'ın başında bulunduğu çete Mesut'un başına ödül koyar. Bu ödül yüzünden tüm kelle avcıları Mesut'un peşine düşer. Mesut bu olaya temkinli yaklaşır ve ekipten gizli bu olayla uğraşır. Sürekli arkasını kollamak zorunda kalan Mesut, bu durumdan kurtulmak için bir plan yapar. Bu planın içinde İzmir'den gelen ve bu çetenin içinde yer alan Halis Komiser de vardır. Amacı hem çete liderini yakalamak, hem de Halis'in iç yüzünü ortaya çıkarmaktır. Rıza Baba ve diğer ekip arkadaşları bu olayı sonradan öğrenirler. Plan sonuca ulaştığında ise, ekip için iş işten geçmiş olur.

19 Ekim 2018 Reyting sonuçlarına göre Cuma günü ekrana gelen yapımlar arasında SHOW TV'nin sevilen dizisi Gülperi zirveyi kaptı.

Totalde Gülperi birinci, Arka Sokaklar ikinci, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber üçüncü oldu.

İŞTE TOTAL'DE İLK ÜÇ PROGRAM

1 GÜLPERİ
2 ARKA SOKAKLAR
3 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

AB grubunda da Gülperi birinci, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ikinci, Payitaht Abdülhamid üçüncü sırada yer aldı.

İŞTE AB'DE İLK ÜÇ PROGRAM

1 GÜLPERİ
2 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER
3 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD