178 kiloluk Hazel yemek yiyerek para kazanıyor

Okulda, sosyal hayatta, hayatının hemen hemen her döneminde dalga geçilen Hazel artık kamera önünde göbeğini severek para kazanıyor!

Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2019

Hazel adındaki bu genç kadın, 178 kg ağırlığında. Okul yıllarında hep dışlanan, ezilen kız olduğunu söylüyor.

Fakat 29 yaşındaki, ABD'nin Nashville şehrinde yaşayan Hazel, kilolarını bir para kazanma makinesi haline getirmiş.Kimi aylar 6000 liraya kadar gelir elde edebiliyor! Bir internet sitesi üzerinden takipçilerine seksi, çıplak ya da fetiş içerikli fotoğraflar paylaşarak para kazanan Hazel birçok takipçisinden gelen özel isteklere de yanıt veriyor.

Hazel, kiloları ile dikkat çekme tecrübesinden şu sözlerle bahsediyor;

"İnsanların tam olarak neden hoşlandığını bilmiyorum. Kimileri seks oyuncağı oynamamı seviyor, kimileri yemek yememi izlemeyi seviyor bazen de sadece göbeğimle oynamamdan hoşlanıyorlar."

"Günümüz toplumunda, kilo vermek o kadar büyük bir mesele ki... Bu da tam tersi işte. Mesela kilo vermekte zorluk çeken bir adam tanıyorum, o da kadınların kilo almasını izlemeye bayılıyor."

Sosyal medya üzerinde 19.000'den fazla takipçisi bulunan genç kadın, hayran kitlesini her geçen gün büyütüyor. Durumdan erkek arkadaşı da gayet memun.

"Erkek arkadaşım benim kadar yemek yemeyi ya da yedirmeyi sevmiyor. Ama başkalarının beni arzulaması ona çekici geliyor."

Hazel daha önce zayıflamak için mide operasyonu geçirmeyi de düşünmüş fakat sonra vazgeçmiş.

"Bir gün Krispy Kreme'den geçiyordum ve ağlamaya başladım. Çünkü bu ameliyatı olsaydım bir daha asla donut yiyemeyecektim. Ben büyük beden ve mutlu olmak istiyorum. Sağlığım konusunda endişeli değilim. Düzenli olarak doktora gidiyorum, şeker hastası değilim, tansiyonum da normal. Sağlığı benden çok daha kötü olan birçok zayıf insan da var."