Bin TL gelirim var diyen Berkay'ın gerçek geliri ortaya çıktı

Arda Turan'ın, Özlem Ada Şahin'i taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı duruşmada gerçek gelirini söylemeyen Berkay'ın gerçek geliri ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2019

Magazin gündemine bomba gibi oturan Arda Turan-Berkay Şahin kavgasının dün görülen duruşmasında Berkay aylık gelirinin bin lira olduğunu söylemiş ve büyük tepki çekmişti. Ancak Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılarak tartışmalara son verecek açıklamalarda bulundu. Mermer, canlı yayında Berkay'ın aylık gelirini açıkladı.

Avukat Mermer'in 2. Sayfa'da yaptığı açıklaması şu şekilde: "Maalesef bu konuyla gündeme gelmeyi istemezdik. kendi davasının önüne geçti. Müvekkilim tamamen yanlış anlaşıldı, mahkemeyi kandırmak ve gibi bir düşüncesi olamaz. Berkay'ın böyle söylemesinin nedeni, asgari ücret diye bir şey var orada onu söylemekten çekindiği için söylemedi."

SADECE TELİFLERDEN 200 BİN TL: "Berkay'ın teliflerden kazandığı ortalama aylık geliri 200 bin TL'dir. Burada kandırmaca yok. Usülen sorulan bir sorudur hakim bile bildiği için 'emin misin' diye sormadı.

SİLAH KONUŞULMALI: Berkay'ın vergi açısından sıkıntı olamaz çünkü her şeyi belgeli. Her iki taraf birbirine saygı gösterdi ve normal bir ortam vardı. Konuşulması gereken konu ortadaki silah."