Survivor'dan 17 Nisan'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

tv8 yarışması Survivor'da 16 Nisan'ı 17 Nisan'a bağlayan gece kim elendi? İşte adaya veda eden o isim..

Eklenme: 17 Nisan 2018 00:37 - Güncelleme: 17 Nisan 2018 00:41

Survivor kim elendi, sorusu yarışmanın bu bölümünde merak ediliyor. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler'de 3 isim potaya çıktı. Cumali, Hakan ve Damla arasında yapılan SMS oylaması sonucu elenen isim bugün belli oldu. Survivor kim elendi? Cumali mi, Hakan mı, Damla mı? İşte detaylar...

Survivor 48. yeni bölümüyle seyircinin karşısına çıktı. Survivor'ın bu bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Son iki bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde üç ismi belirledi. Takım arası yapılan oylama sonucu birinci aday Cumali çıkarken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmicem ikinci eleme adayı olarak Hakan Hatipoğlu'nu seçti. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, üçüncü eleme adayı olarak ise Damla'yı seçti. Bugün yapılan SMS oylaması sonucu elenen isim belli oldu. Survivor kim elendi? Survivor'da elenen isim kim? Survivor'da Cumali mi, Hakan mı, Damla mı elendi? İşte Survivor 48. bölüm özeti...

Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. Survivor'ın geçtiğimiz gün oynanan dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler'de ada konseyinde birinci aday olarak Cumali'nin ismi yazılırken, ikinci eleme adayı olarak Hakan Hatipoğlu seçildi. Dünkü yayınlanan bölümde ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, üçüncü eleme adayı olarak Damla'yı potaya koydu.

Survivor'ın final sahnesinde Acun Ilıcalı tarafından SMS oylaması sonuçları açıklandı ve adaya veda eden isim belli oldu. Yapılan SMS oylaması sonucuna göre, Cumali Akgül adaya veda eden isim oldu.

ÜNLÜLERDE BERNA VE DAMLA ÜZÜNTÜSÜ

Habertürk'ün haberine göre Ünlüler takımı yarışmacıları ada konseyinden sonra Berna'nın yarışmaya veda etmesi ve Damla'nın eleme adayı olması için duydukları üzüntüyü dile getirdi.

CUMALİ KIZGIN! "BENİ GÖNDERMEK İÇİN İYİ ORGANİZE OLMUŞLAR"

Cumali, ada konseyinde eleme adayı olarak karşısına çıkarılan Hakan ve Damla hakkında açıklamalarda bulundu ve organize olduklarını söylediler.

CUMALİ'NİN SÖZLERİ GÖNÜLLÜLER'DE RAHATSIZLIK YARATTI!

Konsey sonrası değerlendirmelerde bulunan Gönüllüler, Cumali'nin konseyde söylediği sözlerden rahatsız olduklarını dile getirdiler.


ELEME ADAYLARI HAKAN VE CUMALİ ÜZGÜN!

Gönüllüler takımında eleme adayı olan Hakan ve Cumali adada konseyi değerlendirdiler...