Müge Anlı'da Faruk'un Birgül'e saldırdığı anın görüntüleri olay oldu

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün stüdyo karıştı. Birgül Memiş olayında DNA testi sonuçları açıklandı. İşte Müge Anlı'da Faruk'un Birgül'e saldırdığı anı izle!

Eklenme: 06 Aralık 2018 19:38 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 19:44

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün Birgül Memiş'in çocuğuyla ilgili DNA testi sonucu açıklandı. Faruk Aydın çocuğun babası olmadığını öğrenince kendine hakim olamadı ve Birgül'e saldırdı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Birgül Memiş, 4 yaşındaki çocuğunu göremediğini söyledi.

İlk kocasının 4 yaşındaki çocuğunu alıkoyduğunu belirten Birgül Memiş, Müge Anlı'ya aslında çocuğun babasının başkası olduğunu belirtti..

Ardından Hasan Bey, Birgül Hanım'ın eski eşi Faruk Bey hakkında ilginç iddialarda bulundu ve Faruk Bey'in Birgül Hanım'dan oğlunu göstermesi karşılığında uygunsuz fotoğraf istediğini, Birgül Hanımın da gönderdiğini belirtti. Bu iddia Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

Müge Anlı'yı 4 yaşındaki çocuğunu göremediği için çıkan Birgül Memiş, özel hayatını anlatmaya başlayınca stüdyodaki ünlü psikolog Arif Verimli bile şaşkınlık yaşamıştı. 18 yaşında evlenen Birgül Memiş'in biri imam nikahlı 2 koca, bir de sevgili yaptığı öğrenilmişti.

DNA TESTİ SONUCU!

Birgül Memiş çocuğunun ilk eşinden olmadığını iddia ediyor. DNA testi sonucunun bugün çıkması bekleniyor. DNA testi sonucunu Müge Anlı açıkladı. DNA testi sonucuna göre Faruk Aydın'ın çocuğun babası olmadığı ortaya çıktı.

Birgül Memiş bugün programda; "Gereken mahkemeye davayı açacağım. Oğlumu almak için elimden geleni yapacağım" dedi.

DNA testi sonuçlarının açıklanması sonrasında ise Faruk stüdyoda Birgül'e saldırmaya çalıştı.

Faruk Aydın saldırı anından sonra yayına geri geldi. Aydın, "O an öfkeme hakim olamadım. Çocuğuma bakış açım değişmedi." dedi.

MÜGE ANLI

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.