Meleklerin Aşkı 3. bölümde kıskançlık krizi!

Meleklerin Aşkı 3. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yine eğlence dolu bir bölüm ile izleyici karşısına çıkacak olan dizide Yağmur, duygularını bu sefer Melek'e söylemeye kararlı. İşte Meleklerin Aşkı 3. bölüm fragmanları.

Eklenme: 19 Temmuz 2018 17:42 - Güncelleme: 19 Temmuz 2018 17:48

SHOW TV'nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı bu hafta yine çok güldürecek bir bölümü ile ekrana gelecek. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerde başarılı bir yol izleyen Meleklerin Aşkı bu akşam ekrana geliyor.

MELEKLERİN AŞKI 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Hayret bir şey küçücük haşerat yüzünden insan soyunur muymuş” diyen Necmettin’in omzuna düşen örümcekten korkup soyunduğu tanıtımda Melek’in hayalindeki sevgiliyi anlatmasıyla Yağmur’un yaşadığı heyecan görülüyor. Rukiye’nin Melek ve Yağmur’u alıp Alaçatı’ya gittiği ve Nuri Alço ile karşılaştıkları anlar merakla bekleniyor.

Teoman ve Melike’yi yakalayınca kıskançlık krizine giren Necmettin yine başını belaya sokuyor. Melek ve Yağmur’un ilk randevularına hazırlandığı tanıtımda ikilinin romantik dans sahneleri ekrana gelirken, içkiyi fazla kaçıran Yağmur’un “O son gazozu içmeyecektim ben!” sözleri dikkat çekiyor. Rukiye, Melek ve Yağmur’u yakınlaştırmaya çalışırken, Melek’e duygularını açmaya çalışan Yağmur’un neler yapacağı merakla bekleniyor. 

Meleklerin Aşkı 3. bölüm 2. fragman