Komşular ekran macerasına böyle başlıyor

Fox TV'nin yeni dizisi Komşular'dan ilk bölüm detayları geldi.

Eklenme: 04 Kasım 2017 09:09 - Güncelleme: 04 Kasım 2017 09:11

Yapımcılığını No 9 Yapım/Yağmur Ünal’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Canan Evcimen ve Göksel Aydın’ın oturduğu, senaryosunu ise Zehra Çelenk’in kaleme aldığı “Komşular” dizisi, 6 Kasım Pazartesi saat 17.00’den itibaren FOX izleyicisiyle buluşacak.

Komşular dizisinde; Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen ve Sema Şimşek’e, Mehmet Uslu, Zafer Esen Demircan, Kaan Yalçın, Kevork Türker ve Serap Önder gibi isimler eşlik ediyor.

Komşular'dan ilk bölüm detayları geldi:

İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu’ndayız... Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara’da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza’nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir…