Kayıtdışı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'de yayınlanan Kayıtdışı dizisi nefes kesen 2. bölümüyle ekrana geldi. Kayıtdışı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kayıtdışı dizisiyle ilgili tüm detaylar haberimizde.

Eklenme: 26 Eylül 2017 14:30 - Güncelleme: 26 Eylül 2017 14:32

Kayıtdışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kayıt Dışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep'i gören Ali Kemal, şaşkındı. Zeynep’in kazasına sebep olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan’ı görevlendirdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kayıtdışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kayıtdışı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Kayıtdışı son bölümde yaşananlar

Kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep'i gören Ali Kemal, şaşkındır. Zeynep’in kazasına sebep olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan’ı görevlendirir ve Adnan kamera kayıtlarından sorumluyu bulmak için harekete geçer. Ekrem’in Avrupa’dan beklediği kurye kaçırılır. Kuryeyi kaçıran Melek’tir ancak sorguladıklarında kaçırdıkları adamın bir turist olduğu yanlış kişinin kaçırıldığı asıl kuryenin ortada olmadığı anlaşılır. Herkesin aradığı kurye nerededir? Ali Kemal’in kardeşi Nejat bulduğu kimsesiz çocuğun ailesini bulmak için harekete geçer. Çocuğun ailesini ararken Tıfıl kaybolur. Zeynep ile yakınlaşmak için yollar arayan Ali Kemal onu etkilemenin bir yolunu bulabilecek midir? Ali Kemal, Zeynep ile epey çalkantılı başlayan ilişkilerini, sıcak bir hale nasıl getirecektir? Ali Kemal’in kızının okulunda Tuğba okulun en yakışıklı ve karizmatik çocuğu Burak’tan hoşlanırken, Burak Tuğba’nın kuzeni İnci’den hoşlanır. Bu durum iki kuzenin arasında büyük bir gerilime neden olur. Ali Kemal, işinin, görevinin ve ailesinin bir çok sorunu ile uğraşırken, Adnan kazanın sorumlusunun Ali kemal olduğuna dair bir kanıt bulur, bu kanıt Ekrem’e ulaşırsa, bu bütün görevin sonu demektir...