Zuhal Topal'da Naz ve Ali'nin son yüzleşmesi

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Naz ve Ali’nin son kez yüzleşmesi damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Naz ve Ali’nin son kez yüzleşmesi damga vurdu.

Locanın beğenilen gelin adaylarından Naz, bugün canlı yayında söz istedi: “Zuhal Abla, ben artık programa katılmak istemiyorum. Bugün son defa Ali ile konuşmak istiyorum” dedi.

Zuhal Topal, Ali ve Naz’ı sarı koltuklara davet etti. Naz; “Dün yine sinirlendim. Ali’nin bana aldığı küpeleri ona fırlattım, özür diliyorum. Ben artık locada oturmak istemiyorum. Ali, talipleriyle görüşürken mutsuz oluyorum” dedi. Naz’ın özür dilemesini beklemediğini söyleyen Ali; “Bazı şeyleri bana sinirlendiği için yaptığının farkındayım” dedi. Naz: “Ben gideyim, belki senin de mutlu olabileceğin birileri çıkar. Böyle olmuyor, en iyisi benim gitmem. Arkadaşlarıma veda ederek ayrılmak istedim” dedi.

Zuhal Topal, Naz’a; “Bir adaya da gelemiyorsunuz, ayrı da olamıyorsunuz. Ben de sana hak veriyorum” dedi ve Ali’ye, ne düşündüğünü sordu. Ali, Naz’a; “Bir daha dönmeyecek misin?” dedi. Naz; “Hayır dönmeyeceğim. Sen de benim gitmemi istiyordun; artık gidiyorum” derken, gözyaşlarını tutamadı.