Yasak Elma'da beyin yakan sahne

FOX TV ekranlarında iki sezondur devam eden Yasak Elma'nın 25. bölümü dün akşam ekrana geldi. Reyting listelerinde yeniden yükselişe geçen dizide yaşanan bir sahne ise yok artık dedirtti.

Eklenme Tarihi: 04 Aralık 2018

Yasak Elma FOX TV'nin yüzünü güldüren yapımlardan birisi. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi sıkı rakipleri olması rağmen zirvedeki yerini korumayı biliyor. 25. son bölümü ile dün akşam yayınlanan dizide yaşananlar, entrikalar yok artık dedirtti.

Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci'nin paylaştığı Yasak Elma dizisinin yaşanan talihsiz olaylardan sonra erken final yapacağı medya kulislerinden sızmıştı. Bu söylentiden sonra senaristler değişmiş ve dizi kısa sürede 1. sezondaki başarısına ulaşmıştı.

Yasak Elma son bölümde Alihan'ın Halit'e duyduğu öfkeyi fırsata çeviren Ender, Alihan'a evlilik teklifi yapmış, Halit'ten intikam almak isteyen Alihan ise sevdiği kadın Zeynep'i yıkmak pahasına Ender'le evlenmeyi kabul etmişti.

Alihan'ın Zeynep'e evlenme teklif ettiği günde kambersiz düğün olmaz diyerek gelen Ender'in hain planı izleyiciyi adeta çıldırttı.