Söz dizisine isyan: Bahar'ı yaşatın yoksa...

Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz sezon finali yaptı yapmasına ancak izleyici 'Söz'de Bahar öldü mü?' sorusunun yanıtını hala merak ediyor. Söz dizisinde Bahar'ın ölmesini ve diziden ayrılmasını istemeyenler tepkilerini sosyal medyada dile getirdi. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018

Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz sezon finali yaptı yapmasına ancak izleyici 'Söz'de Bahar öldü mü?' sorusunun yanıtını hala merak ediyor. Söz dizisinde Bahar'ın ölmesini ve diziden ayrılmasını istemeyenler tepkilerini sosyal medyada dile getirdi. Sina Koloğlu ise bu tepkilere köşesinde yer verdi. Peki Söz dizisinde Bahar öldü mü?

'BAHAR’I YAŞATIN YOKSA...;

Bahar'ı yaşatın yoksa...’ Sosyal medya ortamında bana gelen mesajlar böyle... ‘Söz’ dizisinde vuruldu ve öldü. İzleyici isyanda! Bahar ile Yavuz, ekranın en çok sevilen çifti olarak görülüyor.

Seyirci, “Önümüzdeki sezon Bahar’sız bir ‘Söz’ beklemediğimiz için dizi, reyting kaybına uğrar” diyor. Bir başka ilginç görüş de şöyle: “Bahar’ın ölmediğini düşünüyoruz. Agah’ın bir oyunu gibi... Sina Bey klasik Ethem Özışık senaryosu.” Yoksa Yavuz’un yeni sezonda bir ilişkiye girmeyeceğinin işareti Bahar’ın tekrar bir şekilde yaşatılmasıyla mı ilgili?

SÖZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU

Söz dizisinin bu hafta yayınlanan 50. yeni bölümünde, Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak.