Show TV fişini çekti! O dizi apar topar final yapıyor

Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, bugünkü köşesinde Show TV'nin sevilen dizisinin final kararı aldığını yazdı. Eylül sezonunun başlamasıyla birlikte dizinin biteceği haberi, izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Peki Show TV'nin hangi dizisi final yapıyor? İşte detaylar.

Eklenme Tarihi: 09 Eylül 2018

Show Tv ekranlarında yayınlanan 'Darısı Başımıza' dizisi, geçtiğimiz ay ani bir şekilde final yapmıştı. Şimdi yine bir Show TV dizisinin daha final yapacağı öğrenildi. Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, bugünkü köşesinde dizinin Eylül sezonu itibariyle biteceğini belirtti.

Oya Doğan'a göre; kanal ve yapımcının ortak kararıyla Meleklerin Aşkı, 11’inci bölümde final yapıyor. İşte Doğan'ın bugünkü yazısının ilgili bölümü;

MELEKLERİN AŞKI FİNAL YAPIYOR: Başrollerini Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın ve Toygan Avanoğlu’nun başrollerini oynadığı, Show TV’de ekrana gelen Meleklerin Aşkı bu yaz başlamış ve seyircisiyle buluşmuştu.

Bir huzurevinde büyüyen Yağmur’un Melek’e olan aşkının anlatıldığı diziden maalesef olumsuz haber geldi. Eylül sezonunun açılmasıyla birlikte kanal ve yapımcının ortak kararıyla Meleklerin Aşkı 11’inci bölümde final yapıyor.