Gerçek hayatta sevgili olup, aynı dizide henüz göremediğimiz ünlü oyuncular

Onlar sosyal medyadan severek ve merakla takip ettiğimiz ünlü çiftler. Bir de şöyle aynı dizide sevgili olarak izlesek de azıcık merakımız giderilse... (Onedio)

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu

Listenin en cool çiftlerinden biriyle karşı karşıyasınız. Fi'nin Özge'si Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu, maalesef çok az paylaşım yapıyorlar sosyal medyada. O kadar havalı ve aynı zamanda sevimli duruyorlar ki şöyle aynı dizide izlesek de elektriklerine şahit olsak.

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç

Çukur dizisinin yıldızı Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç'la taze bir ilişki içerisinde. Onları da ekranda yan yana görmek isteriz hani.

Miray Daner ve Kubilay Aka

Vatanım Sensin dizisinde Boran Kuzum'la Miray Daner, Hilal ve Leon aşkını öyle bir geçirdiler ki bize, onları başkalarıyla düşünemez olduk. Gel gelelim aynı dizinin ilk sezon oyuncusu Kubilay Aka ve Miray Daner'in sevgili olduğu söyleniyor. Ekranda da yakışırlar aslında.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç

Merve Boluğur'la yollarını ayıran Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile dolu dizgin bir ilişkiye başladı. İkili pek birlikte fotoğraf paylaşmıyor. Haliyle onları çok merak etmekten kendimizi alamıyoruz. Ekranlara yavaş yavaş ısınan Murat Dalkılıç'ı neden bir dizide sevgilisiyle izlemeyelim ki?