Sevda Demirel Ivana Sert'e tepki gösterdi, Hatice'den yanıt gecikmedi

Eski manken ve şarkıcı Sevda Demirel, Ivana Sert'e ateş püskürdü. Moda sektöründen müzik sektörüne geçiş yapan Ivana Sert'e, "Yabancı kadınlar erkeklerimizi de işimizi de elimizden alıyor bence bunlara da biraz savaş açalım" ifadelerini kullandı. Şarkıcı Hatice'den yanıt gecikmedi

Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2019

Sevda Demirel, Instagram hesabından Ivana Sert'in yeni şarkısı hakkında paylaşım yapıp, "Bir sen eksiktin. Kendi ülkesinde bir şey yapamayanlar bizim ülkemizde zirve oluyorlar komedi ötesi. Yabancı kadınlar erkeklerimizi de işimizi de elimizden alıyor bence bunlara da biraz savaş açalım" dedi. Hatice'den bu sözlere sert tepki geldi.

Demirel'in bu sözlerini duyan Ivana ise şaşkınlığını gizleyemeyerek Demirel'i tanımadığını söyledi. Açıklamalarının ardından 2. Sayfa programının canlı yayına telefonla bağlanan Demirel, "Biz yurt dışında çok zorluklar çekiyoruz ama yabancıları da gerçekten başımızın üstünde taşıyoruz. Özellikle Türkçe'yi konuşamayan, yarım yamalak Türkçe'siyle trilyonlar kazanan insanları adil bulmuyorum. Hanımefendinin Türkçe'si iyi değil ve böyle bir Türkçe'yle şarkı yapması adil değil" dedi.

Ivana Sert'in 'Sevda Demirel'i tanımıyorum' sözlerine de cevap veren Demirel, "30 yıldır bu ülkedesiniz hanımefendi. Siz emin olun ki beni çok iyi tanıyorsunuz. Ne demek bu ya dağdan gelen bağdakini kovuyor. Duydum ki siz kameralar kapandığında çok güzel Türkçe konuşuyormuşsunuz. Ivana Sert'in beni tanımaması da mümkün değil yalan söylüyor" ifadelerini kullandı.

Sevda Demirel, single çıkaran Ivana Sert’i eleştirince Hatice bu duruma kayıtsız kalmadı.