Müge Anlı’da Rıdvan Parlarca ölümü şok etti!

Müge Anlı'da 3 gündür kayıp olan 12 yaşındaki Rıdvan Parlarca aranıyor. Aslen Diyarbakırlı olan ve Adana'da yaşayan Rıdvan Parlarca'nın akıbeti belli oldu.

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Müge Anlı'da 3 gündür kayıp olan 12 yaşındaki Rıdvan Parlarca aranıyor. Aslen Diyarbakırlı olan ve Adana'da yaşayan Rıdvan Parlarca'nın akıbeti belli oldu. 12 yaşındaki Rıdvan Parlarca, Adana'da bir su kanalında boğularak hayatını kaybetti. Canlı yayında öğrenilen haber sonrasında baba Hasan Parlarca apar topar Adana'ya geri gönderildi. Fakat baba Hasan Parlarca'nın iddiasına göre bulunan çocuğun kendisi olmadığını düşünüyor. Hasan Parlarca canlı yayında son dakika yaptığı açıklamada, çocuğun kıyafetlerinin o olmadığını söylüyor.

8 Ekim'den beri kayıp olan Rıdvan Parlarca günlerdir aranıyordu. 12 yaşındaki Rıdvan Parlarca'nın günlerdir nerede olduğu merak ediliyordu. Rıdvan Parlarca'dan dün acı haber geldi.

Kuş almaya gittikten sonra kaybolan ve bir daha geri dönmeyen Rıdvan Parlarca'nın yüzü tanınmayacak haldeydi.

Müge Anlı bugün canlı yayında Rıdvan Parlaca'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Çok sayıda kişinin katıldığı cenaze törenince acılı anne ve baba ayakta durmakta zorluk çekti.