Kurtlar Vadisi'nin yıldızı hayatını kaybetti

Kurtlar Vadisi ve Ekmek Teknesi gibi sevilen dizilerden tanıdığımız usta oyuncu Levent Beceren, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019

Yaşamını yıllardır Antalya'nın Kaç ilçesinde sürdüren sevilen oyuncu ve tiyatro sanatçısı Levent Beceren, 58 yaşında hayatını kaybetti. Fırat Tanış, geçtiğimiz gün Twitter hesabından acı haberi, "Çok üzgünüm. kendisine rahmet; ailesi, dostları ve tüm sevenlerine sabır diliyorum" diyerek duyurdu.

Zamanında Kurtlar Vadisi, Benim Annem Bir Melek ve Ekmet Teknesi gibi sevilen dizilerde ekranlarda görünen Levet Beceren'in ölüm nedeni kalp krizi olarak açıklandı.

Antalya'nın kaç ilçesinde 20 yıldır restoran işleten Beceren, önceki akşam hayata gözlerini yumdu. Usta sanatçının cenazesi, bugün kılınan öğle namazının ardından Kaş'taki Yüzbaşı Hasan Fehmi Sokullu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

1961 tarihinde dünyaya gelen tiyatro ve sinema sanatçısı Levent Beceren, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Beceren, daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmaya başladı,