Kocası ve sevgilisiyle aynı yatağı paylaşan kadın yarışmacı Sandy Ritter

Medyafaresi.com özel haber/ Hem kocası hem de sevgilisi ile üç kişilik aşk yaşayan Alman kadın yaptığı açıklamalar ile merak uyandırdı.

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019

Medyafaresi.com özel haber / Belemir Çelebi / Berlin

Alman televizyon kanalı VOX'da yayınlanan 'Alışveriş kraliçesi' (Shopping Queen) isimli moda yarışmasına bir yarışmacı damga vurdu.

Yarışmada her hafta beş kadın yarışmacı ünlü Alman Modacı Guido Maria Kretschmar'nın belirlediği bir moda trendini kendi tarzlarına göre uygulamak için alışverişe çıkıyorlar.

Üç saat süren alışveriş maratonundan sonra, podyuma çıkarak tarzlarını diğer yarışmacılarının beğenisine sunarak birbirlerine puan veriyorlar.

Haftanın sonunda yarışmacıların puanlarına Modacı Guido Maria Kretschmar'nın puanları eklenerek haftanın moda kraliçesini seçiyorlar.

Salı gününün yarışmacısı Sandy Ritter yaptığı açıklamlar ile yarışmaya damga vurdu. Hem eşi hemde sevgilisi ile aynı evde yaşadığını söyleyen yarışmacı, diğer yarışmacılarda merak uyandırdı.

Evlendikten bir yıl sonra sevgilisi ile tanıştığını belirten 36 yaşındaki Sandy, ilk başlarda tuhaf olduğunu ama bir zaman sonra 'poliamori' diye bilinen 'çoklu aşk' ilişkisine üç kişi olarak devam ettiklerini açıkladı.