Kardashian ailesinin göz göre göre söylediği 10 yalan

Kardashian ve Jenner ailesinin asaleti hakkında derinlemesine bilgi sahibi değiliz. Ama yine de onlar hakkında gün yüzüne çıkmış bazı gerçekler yok değil.

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Kardashian ve Jenner ailesinin asaleti hakkında derinlemesine bilgi sahibi değiliz. Ama yine de onlar hakkında gün yüzüne çıkmış bazı gerçekler yok değil. Bu Reality Show Ailesi çekingen rolüne bürünerek kendilerini olmadıkları gibi gösteriyor. İşte bunun 10 kanıtı...

1. Kylie Jenner'ın dolgun dudakları Kylie Jenner'ın "Ben hiç bıçak altına yatmadım" ve "Yalnızca dudaklarımı dolgunlaştırdım" dedikten yalnızca beş dakika sonra "Geçici dudak dolgunlaştırıcısı kullandım. Bunu sadece kendime olan güvensizliğim ve isteğim sebebiyle yaptım" dedi. Yani Kylie'nin dudakları bizi uzun süredir kandırıyor.

2. Gösteri evi Gösteride kullandıkları ev kendi asıl evlerinden 32 kilometre uzakta olan sahte bir yer. Görünüşe göre zengin insanlar bile zaman zaman sahte ev kullanabiliyor!

3. Hayır sevmez Kim Kardashian Kim Kardashian bir açık artırma sitesi üzerinden yapılan açık artırmalardaki hayır sever aktiviteleriyle övünmüştü. Fakat 2013 yılında ortaya çıkan gerçeğe göre bu gelirlerin sadece %10'u asıl amacına ulaştı. Sanki yeterince parası yokmuş gibi!