Kadın 38. Bölüm fragmanında Sarp Şirin'in ahlaksız teklifini kabul ediyor

Kadın 38. yeni bölümden 2.fragman yayınlandı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren yeni fragmanda; Bahar, Şirin'in gelmesi ile yeniden hayata dönüyor ama Sarp hakkında çok yanlış fikirlere kapılıyor. Şirin bu halde bile Bahar'a yalan söylemekten çekinmiyor. İşte Kadın 38. yeni bölüm fragmanı...

Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2018

Bahar’a ilik vermeyi kabul eden Şirin’i Sarp’ın nasıl ikna ettiği merak konusudur. Şirin ise iliği vermeyi kabul etmesine rağmen Bahar’ı huzursuz etmek için elinden geleni yapar.

Sarp’ın, kardeşiyle bir ilişkileri olduğunu bilme düşüncesi bile Bahar’ın mahvolmasına sebep olurken, Şirin bir adım daha ileriye gider. Bahar’dan Sarp’ın yaşadığını gizlemek ise Arif’i içten içe rahatsız etmeye başlar.

Sarp, Şirin’i Bahar’ın hayatını kurtarmaya ikna etti. Ama onunla birlikte olmayı da kabul etti. Bahar, Sarp’la ilgili Şirin’den iğrenç şeyler duydu.

Şirin, Bahar’dan özür diliyor ve artık onun kardeşi olmak istediğini söylüyor. Sonra da ‘Sarp’ın bana dokunmasına, sahip olmasına asla izin vermemeliydim’ diyor. Şirin’in gitmesinden sonra Bahar’ın ‘ondan nefret ediyorum’ sözleri duyuluyor.