Hatice estetik yaptırmadan önce nasıldı? Bir tek poposu değişmemiş..

Son günlerin en çok konuşulan sansasyonel isimlerinden biri olan şarkıcı Hatice Çarpar'ın podyumdaki 'popo sovu' olay oldu. Peki kimdir bu sesinden çok yaptıkları ile konuşulan Hatice, eski hali nasıldı ve estetikle nasıl değişti?

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2019

Magazin basınının gündeminden düşmeyen isim Hatice Çarpar'ın çıktığı defilede podyumda yürürken birden poposunu açıp sergilemesi şok etkisi yarattı. Kimse bu skandal harekete anlam veremezkez Hatice kendisi savundu. Peki kimdir bu son günlerin konuşuşan ismi Hatice, eski hali nasıldı, hangi estetikleri yaptırdı?

1990'lı yılların daha başında Farfara ve Çıt Çıt şarkıları ile hayatımıza girdi. O zamanki hareketli, kendine has uslubu olan genç kız Hatice kısa sürede sevilmiş ve şarkıları severek dinlenmeye başlamıştı. Müzik dünyasına girdiğinde Hatice'nin tarzı böyleydi.

2003 yılında ilk eşi Güney Aydan'ı beyin kanamasından kaybedince bir süre müzk piyasasından uzak durmuş ve daha sonra eşine yazdığı Doyamıyorum şarkısı ile yeniden popüler olmuştu.

Hatice'nin değişimi ise 2005 yılından sonra başladı. Öncelikle giyim tarzını ve saç şeklini değiştiren Hatice daha sonra dış görünüşü ile de dikkat çekmeye başladı. Piyasaya çıktığı ilk yıllardaki halinin aksine daha dikkat çekici ve seksi kıyafetleri tercih etmeye başladı.