Gonca Vuslateri'ye takipçisinden ikiyüzlü suçlaması

İstanbul Havalimanın'da bir çalışana hakaret eden Funda E.'ye tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, takipçisinden gelen 'ikiyüzlü' suçlaması ile dikkat çekti. Vuslateri'nin o takipçisine ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019

Tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran İstanbul Havalimanı’nda Funda E.’nin görevli Tuğçe S.’ye ağır hakaretlerde bulunmasına olayına tepkiler çığ gibi yağdı. Yaşanan duruma kayıtsız kalmayan oyuncu Gonca Vuslateri de Twitter hesabından olaya tepki gösterdi.

"TERBİYESİZLİK AZ KALIR"

Gonca Vuslateri sosyal medya sayfasından, "Havaalanında yaşanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim. Bir insanı (kadını) kalçasıyla, davranışıyla toplum içerisinde küçük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır" ifadelerini kullandı. Ancak Vuslateri'nin bir takipçisinden gelen yanıt dikkat çekti.

"SOSYAL MEDYADAKİ BU İKİYÜZLÜLÜK ÇOK ÜZÜCÜ"

Ünlü oyuncunun takipçilerinden biri Vuslateri'ye, "Karşılamada çalıştığım bir ödül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki.. 1 ay kadar belki oluyor... Sosyal medyadaki bu ikiyüzlülük gerçekten çok üzücü. Aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de" ifadelerini kullandı. Vuslateri'nin o takipçisine ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.