Eva Mendes'in yeni koleksiyonu

Yaklaşık 4 yıl önce ilk koleksiyonunu hazırlayan dünyaca ünlü aktrist Eva Mendes, yeni koleksiyonunun tanıtımını yapıyor.

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Sözcü / Yaklaşık 4 yıl önce ilk koleksiyonunu hazırlayan dünyaca ünlü aktrist Eva Mendes, yeni koleksiyonunun tanıtımını yapıyor. Bir de reklam filmi çeken Mendes'in tasarımlarında çiçekler öne çıkıyor.

'Daha Hızlı Daha Öfkeli' ve 'Hayalet Sürücü' filmlerinin başrol oyuncusu Eva Mendes, geçtiğimiz günlerde bir programa konuk oldu. Programda giydiği retro tarzında bordo renkteki elbisesiyle olduça şıktı. Kendi tasarımı bir elbise olduğunu söyleyen Mendes, programda yeni koleksiyonu da tanıttı.

Her zaman makul fiyatlı tasarımlar yapmaya özen gösterdiğini, kendisinin de hep indirim mağazalarından alışveriş yaptığını belirten seksi oyuncu, kıyafetlerin şu an satışta olduğunu anlattı.

Yaklaşık 5 yıldır 'La La Land' filminin başrol oyuncusu Ryan Gosling ile birlikte olan ve ünlü aktörden bir kızı olan Eva Mendes, yeni koleksiyonuyla da iddialı. Pembe ve tonlarının ağırlıklı olduğu tasarımlarda çiçek desenleri öne çıkıyor.