Eser West'in bilinmeyen mazisi

Survivor adasında Serhat Akın ile Eser West arasında normal olmayan bir ilişki var. Hemen her olayda Serhat ve Eser West kafa kafaya geliyor.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017

Eser West'in öncelikle gerçekte kim olduğunu ortaya koyalım. Kısmetse Olur ile tanıdığımız Ese West kendisini İngilizce öğretmeni olarak tanıttı. Biraz daha derinlere mazisini baktığımızda ise başta soyadı olmak üzere gerçeklerin çok farklı olduğu ortaya çıkıyor. Eser West'in gerçek soyadı Çakmakçı... Annesi Amerikalı babası Türk. Uzun süre gerçek soyadını kullanmış. Şimdi kullandığı West soyadı ise ilk karısının soyadı. Peki Eser ile Serhat'ın yolları nerede kesişmiş olabilir? Bunun için size bir fotoğraf daha göstereceğiz.

Bu kare Eser West'in ergenlik döneminden. O zamanlar Eser Çakmakçı olarak tanınıyor. Yani bir zamanlar Eser de tıpkı Serhat Akın gibi futbolun içinde. Üstelik de milli takım kadrosunda yer alıyor. Eser West ya da o zaman ki soyadı ile Çakmakçı U20 Milli takımının kaleciliğini yapıyor. Futbol kariyerinde Serhat Akın gibi yıldız bir isim olmayı başaramayan Eser West acaba onu kıskanıyor mu? Yoksa kimsenin bilmediği maziden bir tanışıklıkları mı var? İkisinin de 'gurbetçi' kadrosundan 'milli' oldukları düşünülürse bu şaşırtıcı olmaz.

Dönelim Eser West ile Serhat Akın'ın adadaki kavgalarına. Aslında birbirlerine bu kadar kinlenecekleri 'doğrudan' bir olay yaşanmadı. Yani ne Eser West doğrudan Serhat'a saldırdı, ne de Serhat doğrudan Eser West'i hedef aldı. Kavgalar hep üçüncü kişilerle başladı. İlk büyük kavga da Furkan Kızılay yüzünden çıktı. Furkan Sadin'e laf atınca hiç ilgisi olmayan Eser West ortaya daldı.

Eser West'in karşısına ünlüler takımından da Serhat Akın zıpladı. Bir anda hiç ilgisi olmayan bu iki isim Survivor adasını sallayan büyük bir kavgaya girdi. Bu öyle bir kavgaydı ki Furkan dediğine diyeceğine binpişman olmuş ve ağlamaklı bir halde yalvarmıştı.