Doğduğunda bütün oda sessizliğe büründü, şimdi bütün dünya onu konuşuyor

İspanyol Marian Avila sıradan bir model değil. Doğduğu gün, bütün oda sessizliğe bürünmüştü. Sadece bir hemşire ‘Ne kadar tatlı bir bebek!’ diye bağırmıştı.

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

İspanyol Marian Avila sıradan bir model değil. Doğduğu gün, bütün oda sessizliğe bürünmüştü. Sadece bir hemşire ‘Ne kadar tatlı bir bebek!’ diye bağırmıştı. Marian, doğuştan down sendromlu. Annesi doğduğu ilk günden beri kızına kimsenin farklı birisiymiş gibi davranmaması için kendi kendine söz verdi.

İşe yaramış da olmalı. 22 yaşındaki Marian, İspanya’da şimdi oldukça popüler bir model. Marian daha küçük yaşta ne olmak istediğine karar vermişti. Tek hayali model olmak ve New York’taki defilelere katılmaktı.

Marian büyüdükçe rahatsızlığının hayallerine engel olmadığının farkına vardı. Ailesinin de desteğiyle hayallerini bir bir gerçekleştirmeye başladı.

Şimdilerde ise dünya onu konuşuyor. 22 yaşındaki genç kızla çalışmak için sırada bekliyorlar. Perfecto Guru’nun belirttiğine göre Marian oynadığı reklam filmleri ve çekimlerden 20 milyon dolar alacakmış.