Bunu yapan en ateşli partiye katılacak

Dünyanın en büyük ve en ateşli partisini düzenleyecek Candyman (Şekerci Adam) lakaplı Avustralyalı milyarder iş insanı Travers Beynon katılım şartını duyurdu

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019

Candyman (Şekerci Adam) lakaplı Avustralyalı milyarder iş insanı Travers Beynon, dünyanın en büyük ve en ateşli partisini düzenlemek için kolları sıvadı. Canlı DJ performanslarının yanı sıra havai fişek gösterileri ve stripriz şovlarının yer alacağı dünyanın en büyük ve en ateşli partisine toplamda 1000 kadar kişi katılacak.

Katılım sınırlı olacağından Travers Beynon, davetli listesini oluşturmak için farklı bir yöntem denemeye karar verdi. Candy Shop Mansion'da (Şeker Dükkanı Malikanesi) düzenleyeceği parti için Celebrity Ink adlı dövme şirketi ile iş birliği yapacak olan milyarder iş insanı, dünya çapındaki hayranlarına Candy Shop Mansion'ın dövmesini yaptıracak.

Aralık ayında gerçekleştirilecek partiye katılmak isteyenler Candy Shop Mansion logosunun kalıcı dövmesini yaptırmak zorunda.

Travers Avustralya, Endonezya, Hindistan ve Tayland gibi dünyanın dört bir yanından en az bin 500 kişinin dövmeyi yaptıracağını söylüyor.