Beyonce'nin dans şovu Coachella festivaline damgasını vurdu

Coachella 2018 tüm hızıyla devam ederken, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, dün iki saat süren muhteşem bir konsere imza attı. Sahnede zaman zaman kendinden geçen, dans performansıyla herkesi ayağa kaldıran dünya starının kostümleri de bir o kadar ilgi çekiciydi...(Sözcü)

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018

Her yıl ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Riverside Coachella Vadisi’nde düzenlenen Coachella festivali tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz cuma başlayan ve 22 Nisan Pazar günü sona erecek olan etkinlikte, dün, dünyaca ünlü star Beyonce sahne aldı…

Beyonce hayranları, yaklaşık 2 yıldır dört gözle dün gerçekleşen konseri bekliyordu. Çünkü Beyonce, hamileliği ve doğum sonrası konser vermedi. Hatta ikiz bebeklerine hamile olmasına rağmen geçen yılki festivalde yine Beyonce’nin sahne alacağı konuşulmuş, fakat doktorunun izin vermemesinden dolayı konseri iptal etmek zorunda kalmıştı. Beyonce yerine ise Lady Gaga sahne almıştı…

İŞTE O VİDEO

Üç çocuk annesi 37 yaşındaki şarkıcı da tıpkı hayranları gibi yıllar sonra ilk kez konser vermenin heyecanını yaşadı ve beklemeye değer olduğunu dün göstermiş oldu.

2 saat konser veren Beyonce sahnede 5 kostüm giydi. Her biri Balmain tasarımı olan kıyafetler izleyenlerden tam not aldı. Özellikle Nefertiti kostümü büyük ilgi gördü.