Beste Uyanık kimdir, kaç yaşında? İlk eşi kim neden boşandı?

Sevilen sunucu Beste Uyanık kimdir, kaç yaşında ve ilk eşi kim soruları merak konusu oldu. Genç ve başarılı isim Beste Uyanık 2 kez evlilik yaptı. İlk evliliğini 22 yaşında yaptı ve şiddet gördüğü için eşinden boşandı. İkinci evliliği ise genç iş adamı Emir Alı Kapukaya ile yaptı.

Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2018

Yaptığı programlar ile büyük ilgi gören ve sevilen sunucu Beste Uyanık özel hayatı ile gündemde. Koca Bulma Sanatı adlı kitabın yazarı olan Beste Uyanık 2 kez evlilik yaptı. İlk evliliğini 22 yaşında yaptı, eşinden uzun süre şiddet gören Beste Uyanık, 23 yaşında ilk eşinden ayrıldı. Daha sonra 2018 yılında genç iş adamı Emir Alı Kapukaya ile yaptı.

BESTE UYANIK KAPUKAYA KİMDİR: 6 Mart 1987 doğumlu. Adını ünlü doktor ve bestekar Prof. Dr. Alaattin Yavaşça'dan aldı. İlköğretimden lise sona kadar Nişantaşı Işık‘ta okudu.

Beste Uyanık 2. evliliğini 2018 yılında genç iş adamı Emir Alı Kapukaya ile yaptı.

Mühendis olacak diye beklenirken modaya merak sardı ve New York’taki Parsons School of Design’a gitti. 2 yıl sonunda dikiş makinasıyla olan savaşını kaybetti.

Ve ardından New York University’de Medya, Grafik Tasarımı ve Ekonomi bölümlerini bitirdi. Yüksek lisansını da New York’ta bulunan Pace University’de Görsel İletişim ve Medya Sanatları üzerine yaptı. 2010’da bitirdiği yüksek lisans sonrası New York Film Academy’de oyunculuk eğitimi aldı.

New York’ta Amerika’nın önde gelen dergi ve televizyon kanallarında editörlük yaptı. Dünyaca ünlü organizatör Preston Bailey’nin internet ve televizyondan sorumlu editörü olarak çalıştı. 2012 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapan Beste Uyanık, Dialog Eğitim Merkezi’nde spikerlik, sunuculuk ve diksiyon eğitimi aldı.