Berrak Onay'dan iş insanı sandığı itfaiye erinden hamile kaldı haberine açıklama

Oyuncu Berrak Onay'ın iş insanı sandığı itfaiye erinden hamile kaldığı iddia edilmişti.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019

Berrak Onay konuyla ilgili posta.com.tr'ye konuştu.İş insanı Veysel Yıldırım tarafından hamileyken terk edilen dizi oyuncusu Berrak Onay, yaşadıklarını tüm detayıyla anlattı.

BEKAR KİMLİĞİ KULLANIYORDU
Berrak Onay, Veysel Yıldırım tarafından kandırıldığını söyleyerek, "Bana kendini bekar olarak tanıttı. Meğer evliymiş. O zamanlar gençti tabii aşıktı bana. Bu nedenle evli olduğunu gizlemiş benden. Bekar kimliği kullanıyordu. Ne eve gidiyordu ne de alyans takıyordu. Hiç şüphelenmedim" dedi.

İTFAİYE ERİ OLDUĞUNU BİLİYORDUM AMA EVLİ OLDUĞUNU BİLMİYORDUM
Kendisini iş insanı olarak tanıttığı iddia edilen Veysel Yıldırım hakkında, "Veysel'in zaten şirketi vardı. Durumu da çok iyiydi ama maalesef işinde bir kriz çıktı. Bu nedenle itfaiyede çalıştı. Arabası falan da hala icralık. Birini dolandırmamış hırsızlık yapmamış itfaiyede çalışıyor. Ama cımbızla laf seçip itfaiyeci olarak küçümsenmeye çalışılıyor" dedi.

BARIŞALI YILLAR OLDU
Çocuğunun babası Veysel Yıldırım ile yıllar önce barıştığını, kızının şu anda 10 yaşında olduğunu söyleyen Berrak Onay, çok eski bir olayın abartılarak, şu an yaşanmış gibi gösterildiğini, bu nedenle Türkiye’nin her yerinden insanların hamile sanarak ona destek mesajları attıklarını söyledi.