Medya dünyası halı saha turnuvasında buluştu

İnteltek A.Ş. ve iddaa Rakipbul Ligi'nin; spor basın kuruluşları arasında düzenlediği halı saha ligi iddaa Rakipbul PressLiga, 24-25 Mayıs'ta devlerin mücadelelerine sahne oldu.

Eklenme Tarihi: 01 Haziran 2017

İnteltek A.Ş. ve iddaa Rakipbul Ligi'nin; spor basın kuruluşları arasında düzenlediği halı saha ligi iddaa Rakipbul PressLiga, 24-25 Mayıs'ta devlerin mücadelelerine sahne oldu. Türk spor gündemine yön veren isimlerin halı sahada ter döktüğü iddaa Rakipbul PressLiga'ya 15 basın kuruluşu katıldı.

TRT Spor, GS TV, Onedio, Fox TV, Ajansspor, Fanatik, SporX, Radyospor, Habertürk, Kanal 24, Lig Radyo, Fotomaç, Mackolik, Digiturk, Sabah basın kuruluşlarının katıldığı turnuva, tüm takımların hırslı mücadelesine sahne oldu. Finale kalan Lig Radyo ve Fox TV yenişemeyince penaltılarda sonuç belirlendi ve şampiyon Fox TV oldu.

iddaa Rakipbul PressLiga'da oynanan maçlar pressliga.rakipbul.com üzerinden canlı olarak yayınlanırken, maçların tamamının HD kaydı, detaylı istatistikleri, perde arkası haberleri ve golleri de bu adresinde yer aldı.

Türkiye'nin en büyük halı saha ligi iddaa Rakipbul Ligi'nin düzenlediği turnuvaya ilgi oldukça büyüktü. Şampiyon, basının en iyi halı saha takımı olma unvanını kazanırken aynı zamanda 2 gece 3 günlük Ukrayna'nın güzel kenti Odessa tatili ile ödüllendirildi.