Acun Tv8'den teker teker çıkarıyor! Jet Sosyete'nin ardından bir final daha

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonda ekrana gelecek dizi projesi için Cansu Dere ile anlaşan Acun Ilıcalı, sevilen iki diziyi final yaptırma kararı aldı.

Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2019

Sahibi olduğu Tv8 kanalında O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarından ziyade dizi projeleri ile de adından söz ettirmek isteyen Acun Ilıcalı, bunun için harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde kanalında Perşembe günleri ekrana gelen Jet Sosyete dizisi için final kararı alan Ilıcalı'nın, bir projesine daha veda edeceği öğrenildi.

Sezon başında ekranlara gelmeye başlayan ve günden güne düşen reytingleri nedeniyle izleyici kaybeden Kızım dizisi, Mayıs sonunda final yapıyor. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın bulunduğu dizi, Cuma günleri yayınlanıyordu.

Neden final yapıyor?
Daha ilk sezonunda Tv8'in en çok izlenen dizi projesi olmayı başaran Kızım'ın neden final yapacağı ise merak konusu oldu. Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği dizinin aldığı final kararı hayranlarını üzerken, Ilıcalı'nın Jet Sosyete'den sonra Kızım'ı da final yaptırması tepki çekti.

Peki kızım yeni bölümde neler olacak?
Hala hasta olduğunu öğrenen Öykü babasına küsmüştür. Demir kızını üzmemek için sakladığı gerçekleri artık anlatmak zorundadır.